Kosárlabda-múzeum
Webshop
Sajtószoba
MKOSZ
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Elnökség
Határozatok
Küldöttgyűlési határozatok
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Megyei Szervezeti egységek
MKOSZ története
Kosárlabda története
MKOSZ Szabályzatok
Etikai
Versenykiírások
Digi jegyzőkönyv
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Adatvédelem
COVID-19
MKOSZ Beszámolók
Felvételi többletpont
Produktivitási szempontrendszer
Játékvezetők
Játékvezetők honlapja
JÜNYIR
Szakma
Szakmai anyagok
Edzőtovábbképzés
Edzőképzés
Edzői regisztráció 2024
Edzői regisztráció - archív
Edzők - Kreditigazoló lap
Edzők - Publikációs követelmények
Edzők - kreditrendszer 2024/2025
Edzők 2023/2024
Edzők - archív szezonok
Dobd a kosárba
Neveljünk kosarasokat!
Hírek
MKOSZ
Közlemények
Interjúk
Egyetemi
Bajnokságok
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Férfi NB II. Keresztjáték
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Morgen F. Emlékbajnokság
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Kosárpalánta
Csapatok
Játékosok
Válogatott
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Műsor
Videók
3x3
TAO
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Felnőtt bajnokságok
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Tippmix Női NB I. A csoport
Férfi NB I. B Piros csoport
Férfi NB I. B Zöld csoport
Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért
Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Női Amatőr NB I. Fehér csoport
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Férfi NB II. Keleti csoport
Férfi NB II. Nyugati csoport
Férfi NB II. Közép - Rájátszás az 1-9. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 10-18. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 19-24. helyért
Férfi NB II. Közép - Rájátszás a 25-30. helyért
Férfi NB II. Közép A csoport
Férfi NB II. Közép B csoport
Férfi NB II. Közép C csoport
Férfi NB II. Keresztjáték
Kerekesszékes bajnokság
Magyar Kupa, Férfi
Magyar Kupa, Női
Hepp Kupa, Férfi
Hepp Kupa, Női
Kerekesszékes kupa
Utánpótlás bajnokságok
Fiú egyetemi bajnokság, Rájátszás
Leány egyetemi bajnokság, Rájátszás
Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
Fiú egyetemi bajnokság, Nyugat
Leány egyetemi bajnokság, Kelet
Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
NB I. A csoport, Fiú U20
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Morgen F. Emlékbajnokság
Fiú Junior
Leány Junior
Fiú Kadett
Leány Kadett
Fiú Serdülő
Leány Serdülő
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Akrobatikus kosárlabda
Női válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U19 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U19 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Elérhetőség
MKOSZ Iroda
Bankszámlaszámok
Megyei Szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli Elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetők
Videószabálykönyv
Szabálykönyv
Videóteszt
Mechanikai teszt
FIBA mechanikai CS-k (két jv.)
FIBA mechanikai CS-k (három jv.)
FIBA oktatási videók
NB I-es küldés
Játékvezetői karjelek
MKOSZ története
Kosárlabda története
Férfi NB I B: Szinte a fél mezőny 100 fölött a piros csoportban
2021. november 9. | 11:38
A 7. fordulót rendezték a férfi másodosztályban.
Férfi NB I B
Vasas Akadémia
Nagykőrösi Sólymok KE
Bajai Bácska FKE
NKA Pécs
Óbudai Kaszások
PVSK-CARGATE
BKG Príma Akadémia
Veszprém
MAFC
Pápa
TF-BP
Budapesti Honvéd
Salgótarjáni KSE
Jászberényi KSE
Ceglédi KE
Újpest-MT
Agrofeed Széchenyi Egyetem
SMAFC
MEAFC-Miskolc
Dunaharaszti MTK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Elite Basket
Békés
DEAC U23
Atomerőmű KSE Bonyhád
Vásárhelyi Kosársuli
Pénzügyőr
KTE-Duna Aszfalt U23
Comment
Share
Férfi NB I B: Drámai végjátékok hétvégéje
2021. november 1. | 17:40
A 6. fordulót rendezik a férfi másodosztályban.
Férfi NB I B
Salgótarjáni KSE
Vasas Akadémia
Veszprém
Nagykőrösi Sólymok KE
Budapesti Honvéd
Bajai Bácska FKE
NKA Pécs
Óbudai Kaszások
MAFC
PVSK-CARGATE
BKG Príma Akadémia
TF-BP
Jászberényi KSE
Pápa
KTE-Duna Aszfalt U23
Dunaharaszti MTK
SMAFC
Agrofeed Széchenyi Egyetem
Vásárhelyi Kosársuli
MEAFC-Miskolc
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Elite Basket
Békés
Újpest-MT
DEAC U23
Atomerőmű KSE Bonyhád
Ceglédi KE
Pénzügyőr
Comment
Share
Tippmix Női NB I: A Sopron és a Vasas simán, a Győr szorosabb mérkőzésen nyert
2021. október 30. | 20:18
A 7. forduló első három mérkőzését játszották ma.
Tippmix Női NB I
Női NB I
Sopron Basket
VBW CEKK Cegléd
PINKK Pécsi 424
Vasas Akadémia
UNI Győr MÉLY-ÚT
TFSE-MTK
Comment
Share
Férfi NB I B: Fiatalok 40 pont fölött
2021. október 25. | 19:58
A 4. fordulót játszották a férfiak másodosztályában.
Férfi NB I B
TF-BP
Vasas Akadémia
MAFC
NKA Pécs
PVSK-CARGATE
Bajai Bácska FKE
Nagykőrösi Sólymok KE
Budapesti Honvéd
Salgótarjáni KSE
Jászberényi KSE
Veszprém
Pápa
BKG Príma Akadémia
Óbudai Kaszások
Agrofeed Széchenyi Egyetem
Újpest-MT
Ceglédi KE
Pénzügyőr
Dunaharaszti MTK
SMAFC
Vásárhelyi Kosársuli
Tiszaújvárosi Phoenix KK
MEAFC-Miskolc
DEAC U23
KTE-Duna Aszfalt U23
Békés
Comment
Share
Tippmix Női NB I: Továbbra is hibátlan a Sopron, a Szekszárd és a PEAC
2021. október 24. | 21:06
Mindhárom csapat győzni tudott a mai napon.
Tippmix Női NB I
Női NB I
NKA Universitas PEAC
TFSE-MTK
DVTK
ELTE BEAC Újbuda
PINKK Pécsi 424
BKG Príma Szigetszentmiklós
Sopron Basket
Ludovika-FCSM Csata
Atomerőmű KSC Szekszárd
UNI Győr MÉLY-ÚT
VBW CEKK Cegléd
Vasas Akadémia
Comment
Share
Tippmix Női NB I: BEAC-siker a DVTK ellen
2021. október 17. | 11:12
A BKG hosszabbítás után kapott ki a Ceglédtől.
Tippmix Női NB I
Női NB I
ELTE BEAC Újbuda
DVTK
BKG Príma Szigetszentmiklós
VBW CEKK Cegléd
Ludovika-FCSM Csata
Atomerőmű KSC Szekszárd
TFSE-MTK
PINKK Pécsi 424
NKA Universitas PEAC
Vasas Akadémia
Comment
Share
Férfi NB I B: Nyeretlen verte veretlen
2021. október 12. | 12:31
A 3. fordulóra került sor a férfi másodosztályban.
Férfi NB I B
Veszprém
Salgótarjáni KSE
Pápa
TF-BP
Budapesti Honvéd
Vasas Akadémia
MAFC
BKG Príma Akadémia
Óbudai Kaszások
Jászberényi KSE
Nagykőrösi Sólymok KE
NKA Pécs
PVSK-CARGATE
Bajai Bácska FKE
Ceglédi KE
Agrofeed Széchenyi Egyetem
Vásárhelyi Kosársuli
KTE-Duna Aszfalt U23
SMAFC
DEAC U23
Dunaharaszti MTK
Tiszaújvárosi Phoenix KK
Elite Basket
Újpest-MT
MEAFC-Miskolc
Pénzügyőr
Békés
Atomerőmű KSE Bonyhád
Comment
Share
Tippmix Női NB I: A Győr győzelmével zárult a 4. forduló
2021. október 10. | 20:20
Dombaiék sima sikert arattak a Vasas ellen.
Tippmix Női NB I
Női NB I
UNI Győr MÉLY-ÚT
Vasas Akadémia
Comment
Share
Tippmix Női NB I: A Csata, a Cegléd és a Győr győzelmével zárult a 3. forduló
2021. október 6. | 22:09
A Vasast, a PINKK-et és a BKG-t verték.
Tippmix Női NB I
Női NB I
UNI Győr MÉLY-ÚT
BKG Príma Szigetszentmiklós
Vasas Akadémia
Ludovika-FCSM Csata
VBW CEKK Cegléd
PINKK Pécsi 424
Comment
Share
Utánpótlás bajnokságok: Mindenhol kialakult az alapszakasz teljes mezőnye
2021. október 4. | 14:33
Lejátszották a leány kadett és a fiú serdülő selejtezők második körét is.
Utánpótlás
Leány kadett bajnokság
NKA Pécs
BEAC-Újbuda KA
Fiú Serdülő Bajnokság
Fiú kadett bajnokság
Szolnoki Sportcentrum
Bajai NKK
Zalaegerszegi KTE
Szegedi KE
Törekvés SE
Zalakerámia ZTE KK
MEAFC
Szolnoki Kosárlabda Akadémia
Soproni Tigrisek
MAFC
Dávid Kornél KA
MVM-OSE Lions
Szedeák
Kaposvári SI
Soproni Sportiskola KA
Szombathelyi Sportiskola KA
Vasas Akadémia
Atomerőmű SE
Budapesti Honvéd
Zsíros Akadémia Kőbánya
Kecskeméti KA
Beszterce KK
Újpest-MT
Dunaharaszti MTK
PVSK Nemzeti Akadémia
DEAC Kosárlabda Akadémia
Monor
Comment
Share
<<
<
16
17
18
19
20
>
>>
Legnépszerűbb hírek
U20-as B divíziós férfi Eb: Ukrajna ellen maradtunk alul
22:15 | 2024. július 16.
Megkezdte a felkészülést az augusztusi vb-előselejtezőre a női válogatott
17:30 | 2024. július 16.
FIBA EC: A Szolnok a harmadik kalapból várja a sorsolás
12:13 | 2024. július 16.
Szenzációs győri női bronz az Európai Egyetemi Játékok 3x3-as szakágában
07:50 | 2024. július 16.
U16-os fiúk: Egy győzelem, egy vereség Szlovénia ellen
18:00 | 2024. július 15.
Légiós körkép: Magyar játékvezető az NBA Nyári Ligájában
15:30 | 2024. július 15.
Megvannak a kiemelések a női Euroligához és a EuroCuphoz is
14:30 | 2024. július 15.
Európai Egyetemi Játékok: A TFSE és a Győr női csapata a legjobb nyolc között
12:25 | 2024. július 15.
U20-as női Eb: Búcsú az A-divíziótól
19:00 | 2024. július 14.
U20-as B divíziós férfi Eb: Moldova legyőzésével továbbra is hibátlan a mérleg
16:40 | 2024. július 14.
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád-Csanád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség